Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan készüljek fel a töri...

Hogyan készüljek fel a töri érettségire, hogy átmenjek biztosan?

Figyelt kérdés
Igazából a matek és fizika érettségimre koncentrálok elsősorban mert olyan egyetemre készülök, viszont rettegek a töri érettségitől. Az elmúlt 3-3,5 évben szinte semmit nem tanultam szóval igen, tudom elég szar helyzetbe hoztam magam. A töri tételeket ugyan megtanulom de az nem tudom hogy elég-e az írásbelihez? Szerintetek mit csináljak? Túl sok időt nem akarok a törire "elpazarolni". Olvassam át a négy könyvet? Vagy mit tanuljak? Nekem elég egy biztos kettes is csak ne bukjak meg. :D
2015. febr. 2. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó alaposan olvasd át azt a 4 könyvet.
2015. febr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tanuld meg használni az atlaszt és tudd, hogy mit hol kell keresni benne. plusz oldj meg régi érettségiket "nulla tudással" és nézd meg a megoldókulcsból, hogy a forráselemzéses meg "józan paraszti eszes" feladatokból mennyi pont jön össze.
2015. febr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A töri az egyik legkönnyebb érettségi. Én mondjuk szerettem a törit, de tanulni egy percet nem tanultam rá sem év közben, sem érettségire még is 80%-os lett.

Szinte lehetetlen megbukni törin, mert egyrészt csomó pontot magából a feladatsorból lehet kiolvasni, másrészt ott az atlasz, harmadrészt a többi feladat sem embert próbáló.


Ha a biztos kettes is elég akkor szerintem fölösleges rá készülni külön :D

2015. febr. 3. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!