Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Továbbtanulás előtt álló lány...

Továbbtanulás előtt álló lány vagyok, és abban szeretném kérni a segítségeteket, hogy a BGF PSZK pénzügy és számvitel szakról kicsit többet megtudjak pl. ott tanuló diákoktól. Mennyire nehéz?! Tanárok?! Stb. Ez, és a humán erőforrás között vacilálok.

Figyelt kérdés

2015. febr. 4. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
A humán erőforrás kuka, PSZF-fel többre mész.
2015. febr. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A HE nulla Pszf-hez képest, bár alapozásként ott is vannak közgázos tantárgyak. De azért gondolkozz el, hogy egyáltalán melyik érdekel. Reggeltől-estig számok, vagy inkább emberekkel akarsz foglalkozni.
2015. febr. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Beltazor91 ***** válasza:
számvitel tanárok sztem nagyon rendben vannak, de szigorúak. ha nem tanulsz rendesen bukta. Pénzügytanszéken vannak teljesen fogalmatlan emberek, de ha nem hozzájuk veszed fel akkor ott is van jó tanár.
2015. febr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha komolyan veszed, akkor teljesíthető. A humán erőforrást hagyd. Akkor már inkább a gazdmen, de a pénzügy számvitel a legjobb. Én a pénzügyi és számviteli karon vagyok elsőéves. A matek meg a számviteli tárgyak elég húzósak. A matek semmire nem jó, csak szivatnak vele orrba szájba, a számvitel az azért igen komoly terület. Főleg BGF-en. Konkrétan könyvelésnél háromjegyű kódokban kell gondolkodni. Nem vészes, de teljesen rá kell hangolni az agyad. Egyébként jó a suli, szeretem.
2015. febr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!