Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem mellett megéri dolgozni?

Egyetem mellett megéri dolgozni?

Figyelt kérdés
Elsőéves BME gépész hallgató vagyok. Leginkább BME-s vagy BME-t végzett emberek tapasztalatára vagyok kíváncsi. Lehetséges beosztani az időt, hogy munka, tanulás, és szórakozás is legyen? És mennyire van a tanulmányokra rossz hatással a munkavállalás?
2015. febr. 5. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:

BME-s vagyok, bár építőmérnök. Az én véleményem az, hogy dolgozni nem lehet suli mellett anélkül, hogy ne mennének egymás rovására. Ahhoz, hogy emberi időben eltudj menni dolgozni, lógnod kell órákról, ha lógsz órákról, az nem biztos, hogy jóra vezet.

Én első körben azt javaslom, hogy nézd meg milyen az egyetem, hogy tudsz teljesíteni. Az első hónapokban hanyagold a munkát. Ha 8-10. hét után úgylátod neked simán beleférne, akkor hajrá!

Aki odateszi magát és tényleg tanulni jön a BME-re, annak jó ha saját magára jut ideje, nem hogy még suli mellett magánéletre is, szórakozásra is és még munkára is.

2015. febr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, félreértettem, már ide jársz. :) Na akkor viszont neked kell érezned, hogy belefér-e az idődbe, avagy sem!
2015. febr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!