Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Ti szerettek...

Egyetemisták! Ti szerettek tanulni?

Figyelt kérdés
Tehát nem az, h szereted-e a szakod, vagy érdekel, hanem maga a tanulás folyamata az "élvezet", vagy nyűg?
2015. febr. 12. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Stresszes de élvezem azt, hogy értek bizonyos dolgokat.
2015. febr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább nyűg, mint élvezet. De van 1-2 tantárgy, amit élvezek :)
2015. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyszer feltettem egy kérdést arról, hogy van-e egyáltalán olyan ember, aki magát a tanulás folyamatát szereti-e?:D

Ugyanis a szakomat én is imádom, persze nem minden tárgyat. De magát a tanulást (azaz hogy előveszem a tételsort, leülök, elolvasom az anyagot, felmondom, ismétlek stb.), azt nem szeretem. Viszont az eredményét nagyon élvezem. Tök jó érzés, mikor a rengeteg tanulás után jó jegyet kapok, vagy mikor utána tudok segíteni ezzel kapcsolatban valakinek, mert én már tudom. Vagy mikor a a vizsgáztató megdicsér:)


De egyébként a tanulás nem csak azt a folyamatot jelenti, amit leírtam. Az is tanulás, mikor az ember elmegy gyakorlatra, látja, megcsinálja az adott dolgokat. Azt pedig lehet élvezni:)

2015. febr. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok lett az -e, bocsi:)
2015. febr. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahogy valaki leírta, magát a tanulási folyamatot, amikor ténylegesen leülök és ezerszer elolvasom, megpróbálom a fejembe verni az anyagot, azt nem szeretem.

A szakomat viszont kifejezetten igen és az órák nagy részét is. Szeretek rácsodálkozni a dolgokra előadáson, vagy gyakorlaton, de minden csoda egy napig tart, másodszorra és harmadszorra (amikor leülök azt megtanulni) már nem annyira érdekes. :)

2015. febr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!