Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megéri így fősulira jelentkeznem?

Megéri így fősulira jelentkeznem?

Figyelt kérdés
Sajnos középsuliban nem voltam valami jó tanuló ( nem buta voltam csak lusta) így a az érettségim sem lett fényes. Így 2 tárgyat kellene javító érettségin csinálnom, hogy felvegyenek. De nem tudom megéri-e erre költeni kb 32 ezret plusz a 9000 a jelentkezés díja. Lehet inkább munkát kellene keresnem és nem fősulira menni, hogy megint egy olyan szakmám legyen amivel semmit sem érek. Ezt azért írom mert már van 3 szakmám ( az utolsót most fogom befejezni és kb semmire sem jók). Tudom én választottam rosszul őket. Félárva is vagyok így max azért lenne jó fősulira járnom, hogy kapjam még a pénzt de annak nincs sok értelme. 23/L
2015. febr. 15. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megéri! Tanulni sosem késő.


(Amúgy nem javító, hanem ismétlő érettségit kell tenned abból a két tárgyból.)

2015. febr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Milyen szakra szeretnel jelentkezni?
2015. febr. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!