Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az hogy valaki 30...

Hogy lehet az hogy valaki 30 eves kora utan kezd el bal kezzel, gyonyoru gyongy betukkel irni, aki korabban jobb kezes volt? Es nem volt eroltetes, jobb kezre szoktatas gyekkorban. Lehet ez egy hatalmas trauma, szerelmi csalodas miatti dolog?

Figyelt kérdés
Akarmilyen nevetsegesen is hangzik a dolog, mashoz nem tudom kotni....

2015. febr. 19. 23:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Én most 29 éves vagyok, tavaly novemberben kezdtem el (mondjuk én tudatosan) tanulni bal kézzel írni.

Mostanra mindkét kezemmel ugyanolyan gyorsan, és ugyanolyan "szépen" (értsd: macskakaparással, de alapvetően is :)) írok.

Bár a bal kezemben teljesen más betűtípus alakult ki, ez is direkt volt: a német iskolákban oktatott betűtípust akartam elsajátítani, hátha az idegenek számára olvashatóbb lesz. Sikerült szerencsére. :)

2015. febr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyet nem hallottam még, hogy valaki trauma hatására váltott kezességet, vagy vált kétkezessé, de az emberi szervezet nagyon furcsa dolgokat tud produkálni néha :) Történt akkora trauma az életedben, ami szerinted kapcsolatban áll ezzel? Szerintem kérdezz meg egy orvost, hogy ez nem-e jelezhet valami neurológiai vagy bármilyen dolgot.
2015. febr. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!