Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igaz amivel a fiú osztálytársa...

Igaz amivel a fiú osztálytársaim riogatnak?

Figyelt kérdés
Katonai szakközépiskolába szeretnék menni, holnap lesz a felvételi (a levélben orvosi és fizikai alkalmassági vizsgálat szerepelt) a fiúk szerint felnőtt férfiak eloőtt kel meztelenre vetkőzni. De én nagyon szégyenlős vagyok.
2015. febr. 9. 15:24
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem vagyok ebben "jártas" de szerintem ez hülyeség és csak szivatnak.
2015. febr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Remélem
2015. febr. 9. 15:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én olyan iskolai felvételi vizsgálatról nem hallottam még, ahol meztelenre kéne vetkőzni. Orvosi vizsgálaton amúgy is általában csak egy ember szokott bent lenni. Az meglehet, hogy az az orvos férfi lesz, de szerintem akkor is max a felsődet kell majd levenni/felhúzni, azt meg az orvosi rendelőben is ugyanígy tesszük. Nekem jár lány és fiú ismerősöm is katonai, rendészeti és polgárőr suliba is, egyikben sem kellett meztelenre vetkőzni.
2015. febr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vérvétel az lesz azt írták, meg hogy vigyek vizelet mintát, de konkrétumot nem írtak, hogy milyen vizsgálat lesz. Kicsit félek.
2015. febr. 9. 18:29
 5/5 A kérdező kommentje:
Megvolt a vizsgálat, tényleg semmi nem volt. Egy doktornő és asszisztensnő volt bent. Előttük kellett levetkőzni, de csak bugyira és melltartóra. Súly magasság és EKG volt. A következő vizsgálaton már voltak férfiak is, de ott már fel voltam öltözve, mert fizikai alkalmassági vizsgálat volt.
2015. febr. 10. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!