Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 18 éves elmúltam de még...

18 éves elmúltam de még gimnáziumba járok. Szeretnék diszlexia vizsgálatra menni mert úgy érzem gondjaim vannak.18 éves kor fölött tényleg 50 ezer forintba kerül? Az sem számít hogy még tanulok?

Figyelt kérdés
Sehol nem találok erre vonatkozóan információt illetve mindenhol írnak mindent de semmi nem egyértelmű.volt akinek ingyen volt ennek ellenére,most akkor hogy van ??
2015. márc. 2. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért arra kíváncsi lennék, hogy az elmúlt 10-12, közoktatásban eltöltött év alatt miért nem tűnt fel a probléma...
2015. márc. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ennyit tudok erre mondani:kamu
2015. márc. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És utána mit fogsz vele csinálni?
2015. márc. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első: azért, mert most jött rá, hogy akkor nem kell írásbeliznie érettségin.
2015. márc. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én meg pont ezért kérdeztem vissza, mert én is erre tippeltem, de ez így nem működik. Illetve attól függően, hogy mikor akar érettségizni.
2015. márc. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
DE feltűnt eddig is,tanárok is mondták már alsós koromban is,csak a szüleim nem voltak hajlandóak elvinni vizsgálatra.ennyire egyszerű.18 éves kor alatt szülő kell hozzá,akkor nem írták volna alá nekem,most pedig ha tényleg ennyibe kerül akkor nem tudom honnan fogom rá előteremteni a pénzt.
2015. márc. 7. 21:04
 7/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk szeretném hogyha a kérdésre kapnék választ és nem ítélkezne minden egyes kedves ember aki ideír..;)
2015. márc. 7. 21:05
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
De mondjuk esetleg válaszolsz is a kérdéseimre? Már ha meg tudsz különböztetni egy kérdést egy ítélkezéstől.
2015. márc. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De ha a szüleidet ez a dolog annyira nem zavarta, akkor nyilván nem gátolt téged a tanulmányaidban. Különben egyértelmű nehézségeid lettek volna bizonyos tárgyaknál, akár bukás szintjén is.
2015. márc. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!