Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » El lehet kevesebb év alatt...

El lehet kevesebb év alatt végezni pl. egy egyetemet?

Figyelt kérdés
Mondjuk valami mérnök szak. Az alapból ha jól tudom 4 év. De mi van, ha pl. kotyvasztanak az NZT-48hos hasonló ( [link] cuccot és bevágom 2 év alatt a teljes tananyagot?

2015. márc. 2. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy hányévesen kérdezed ezt,de 90% az esélye,hogy ez lehetetlen,már azért sem mert minden félévben felveszek adott tárgyakra,és a következő félévben a tárgyak,az előző félévikre épülnek,avagy,ha nem sikerült teljesíteni a legalább 2est,akkor fel se tudod venni..

és a tárgyakat ezek szerint osztják be :D

az orvosi és GYTK karról tudok nyilatkozni,ott egy félévre bőven elég a mintaterv teljesítése!!!

2015. márc. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Viszont olyan tantárgyakat amelyek nem egymásra épülnek előre felveheti.
2015. márc. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem kevés olyan van:)

főleg,hogy egy mérnökin is sztem vannak alaptárgyak,amik egymásra épülnek..

2015. márc. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Általában az első években szoktak lenni töltelék tárgyak amelyekre semmi sem épül.
2015. márc. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!