Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha két gimnáziumba jelentkezel...

Ha két gimnáziumba jelentkezel, de egyikbe sem fesznek fel akkor mi lesz? (többi lent)

Figyelt kérdés

A baratnômet ugy nez ki h nem vettek fel egyik gimibe sem, es azert nem jelentkezett többé mert nem volt valószínű h ne vegyék fel mert okos és jol tanul és valamiért mégse jött össze pedig sokat készült a felvetelikre... Kerlek csak normalis válaszokat semmi szükség a kotekedesre... Csak nagyon aggódom miatta, mert tenyleg ertelmes okos es jol tanul, es erre én sem szamitottam....

14\L



2015. márc. 3. 19:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Azert irom h ugy nez ki, mert meg semmi sem biztos ügye, mert lehet h mas gimibe mennek meg meg h mas szakra mennek, de nem nagyon valószínű, hogy 42en kiesnek előle es mas szakon meg gimiben meg többen kellenének h mashova menjenek.... 😩
2015. márc. 3. 19:30
 2/7 anonim ***** válasza:
akkor majd május környékén részt vesz egy pótfelvételin (nem tudom, hogy mi a hivatalos neve), azokba az iskolákba kerülhet be így, aminek a 10%-a üresen maradt (ezek már értelemszerűen nem a legjobb iskolák)
2015. márc. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért még nincs minden veszve: egyrészt új tagozatokat még beírhat a már megjelölt iskolákban. Ha valahova nem hívták be szóbelire, lehet fellebbezni. Ha meg tényleg nem veszik fel, a szüleivel bemegy a kinézett gimibe az igazgatóhoz és hátha van megüresedés.
2015. márc. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aha koszi a válaszokat 😉 angolra szeretett volna menni ugyanoda ahol én vagyok most, csak én 6.utan elmentem de inditottak volna új osztályt ahova nem vettek fel, viszont nekem most elmegy egy osztálytársam mas suliba akkor meg esetleg bekerülhet hozzánk (én is angolos vagyok es egyebkent kb ugyan azon az angol szinten van mint en) de egyebkent nem érte h most miert van igy mert 60pont felettit irt az angol szóbelije is jol ment esetleg az alltalanos resze miatt? (szemelyes kérdéseket tesznek fel es a Bibliából kerdeznek, mé am református gimi) 😊
2015. márc. 4. 06:34
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi *altalanos
2015. márc. 4. 06:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Mennyire erősek a sulik?

Amúgy még simán felvehetik, engem egy viszonylag erős gimibe felvettek volna úgy, hogy 15 fős osztályt/csoportot indítottak, én voltam valahol a 85. helyen, és a legutolsó ember, aki bekerült, a 150valahanyadik helyen volt. Szóval még nincs veszve minden

2015. márc. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi a biztatast majd megirom neki 😉😊 hat igen ez is eleg eros, de vagy 3 4osztalyos osztalyt inditanak szoval jovore (9.ben) 5 osztaly lesz egy evfolyamon, de igen eros sulinak szamit ez is 😉😊
2015. márc. 5. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!