Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szegedi Rendészeti pszichológi...

Szegedi Rendészeti pszichológiai felvételi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pénteken voltam fizikai-műveltségi felvételizni az SZRSZKI-ban, és sikerült. :)

Egy hónap múlva lesz az orvosi-pszichológiai.

Arra lennék kíváncsi, hogy ott mire kell majd számítani, és hogyan tudnék felkészülni rá.

Illetve hallottam olyat is, hogy egy lányt azért utasítottak el, mert 50 kg alatti volt testsúlya?

Ezt BMI alapján nézik, vagy csak simán van egy súlyhatár? :)


A válaszokat előre is köszönöm! :)

18/F



2015. márc. 8. 07:31
 1/1 anonim ***** válasza:

A súlyod miatt ne aggódj, ha megfelelő kondícióban vagy, meg ha látják hogy a fizikálisod jó lett akkor senkit nem érdekel a testtömeg index stb...

Pszichológia, hát 400 valahány kérdéses kérdőív (személyiség teszt) IQ teszt, (ilyen behelyettesítős hülyeség) meg figyelemteszt + beszélgetés egy pszichológussal. De csak logikáznod kell, azt kell írni a személyiségtesztbe meg válaszolni a dokinak amit hallani akarnak... Nyilván a személyiségtesztbe nem jelölgeted igazra az ilyeneket, mint pl.: Néha önkívületi állapotbak erülök és nem tudok magamról, szoktam kívülről látni magam stb... ha több kérdésed van írj privátba

2015. márc. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!