Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZIE - Természetvédelmi...

SZIE - Természetvédelmi mérnök szakon testnevelés?

Figyelt kérdés
Jól olvastam a SZIE honlapján, hogy minden hallgatónak kötelező a testnevelés tárgyat felvennie, bármilyen szakra is jelentkezik? Ha igen, akkor mit takar a testnevelés, választok egy sportágat és azt csinálom, vagy olyan, mint általános és középiskolában, hogy mindenfélét kell csinálni? Ja, és végig kötelező a testnevelés, első évtől utolsó évig?

2015. márc. 16. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a testnevelés egy ingyen sportolási lehetőség, nem iskolás jellegű. Eleinte fel kell venni, de később nem igazán érdekel senkit.
2015. márc. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2015. márc. 25. 11:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Kötelező egy évig a testnevelés a SZIE-n, első és második félévben kell felvenni heti 1,5 óra testnevelést (az első alkalommal lehet választani, hogy mit akarsz sportolni). Kredit nem jár érte, tehát "jegyet" nem kapsz, de kötelező megcsinálni.
2015. ápr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És milyen sportágak közül lehet választani? Vagy neten fent van a lista?

Már bocs hogy így belekérdezek, de engem is érdekel a téma.

2015. ápr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megtaláltam:

"Az alábbi lehetőségek közül lehet választani:

aerobic tárgyfelelős: Majorné Bútor Barbara

jóga tárgyfelelős: Cseh Zsuzsanna

karate tárgyfelelős: Shimizu Nana

kondícionálás tárgyfelelős: Szörényi Zoltán

kosárlabda tárgyfelelős: Szabó István

labdarúgás tárgyfelelős: Kolesza István

röplabda tárgyfelelős: Hollósy László

tenisz tárgyfelelős: Simara János"

2015. ápr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bármelyiket megéri választani, kivéve a kondicionálást, mert száz éves lepukkant gépek vannak és szinte arról szólt az egész, hogy vagy nem tudtunk csinálni semmit vagy floorball-oztunk.
2015. ápr. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!