Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A közép informatika érettségi...

A közép informatika érettségi nehéz?

Figyelt kérdés

Mennyi idő alatt lehet felkészülni rá?

"Csak" Acces, Excel, Word, PowerPoint, Kompozer lesz benne?


Az alapokat tudom, nem a nulláról indulok. Mivel pontosan nem tudnám leírni a "szintemet", ezért a kérdést úgy teszem fel, hogy egy átlagos ember mennyi idő alatt készülne fel erre az érettségire?

Más mód nincs a gyakorlásra, csak a régi érettségi feladatok letöltése/megoldása?



2015. márc. 25. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Kinek?

Mit nevezel átlagos embernek?

Milyen eredményt akarsz elérni?

De van, az érettségin kívül más megtalálható feladatok megoldása, feladatgyűjtemények vásárlása a könyvesboltban és azok megoldása.

Az érettségin nem programok vannak, hanem feladattípusok.

[link]

[link]

Ezekről elindulhatsz.

2015. márc. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ment a plusz!
2015. márc. 27. 14:32
 3/4 anonim válasza:
Szia! Én tavaly érettségiztem belőle úgy, hogy 9. 10.-ben volt csak infóm aztan 12. félévkor kipattant a fejemből hogy az lesz a választot tantárgyam és előrehozotatt teszek belőle. Nem jártam külön tanárhoz, neten találtam olyan vidiket ahol megoldják lépésről lépésre a korábbi érettségiket. Egy hétig csinálgattam . A szóbelire is csak egy kemény hetet tanultam , pont jó tételt is húztam:) Írásbeli 1. része world második vagy powerpoint vagy weblap készítés, 3. excel és a 4. az acces. Ennyiből áll csak, ha a korábbi érettségiket szorgalmasan nyomatod akkor gyerek játék lesz így visszagondolva nekem is az volt és 1-1 hét komoly tanulással lett egy erős 4es:)
2015. ápr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
* az esetleges helyesírási hibákért bocsi, gyorsan írtam
2015. ápr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!