Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kb.4 hónap alatt fel lehet...

Kb.4 hónap alatt fel lehet készülni középszintű informatika érettségire?

Figyelt kérdés

Nem mondanám magam hülyének ezen a téren, de nincs nagy háttértudásom.

A kérdésem az: egy átlagos, de szorgalmas gyerek 4 hónap alatt fel tud készülni a középszintű informatika érettségire?



2015. jan. 13. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idő alatt nem csak felkészülni lehet, de akár el is felejteni a tanultakat. Minek kezded ilyen korán? :D
2015. jan. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azti, én meg itt paráztam, hogy ez kevés idő, mert csak most sikerült jelentkeznem fakultációra.


Köszi! :D

2015. jan. 13. 23:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, maxpontosat már nem fogsz írni. Alapjában véve biztos fel lehetne 4 hónap alatt, csak a diákok szeretnek más tárgyakat tanulni, bejárni az iskolába, bulizni, sportolni, enni, aludni... Így a 4 hónap az csak pár nap tisztán.
2015. jan. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3 hónap alatt készültem fel. 87% lett.
2015. jan. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi a célod. Ha csak le akarsz érettségizni, akkor biztosan.
2015. jan. 14. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Célom jövőre az emelt, mivel ezzel a tantárggyal ki lehet váltani fizikát, biológiát, stb., legalábbis ahogy néztem, ami engem érdekel, ott igen.
2015. jan. 14. 14:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor azért eléggé fel kell kötni a gatyát, de semmi nem lehetetlen.
2015. jan. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!