Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Késő visszalépn...

Mit csináljak? Késő visszalépni? Nem akarok külföldre menni

Figyelt kérdés

Augusztusban Angliába költözök, ott fogok egyetemre járni, most fogok érettségizni.

De úgy érzem, hogy én erre képtelen vagyok, nem tudok egyedül gondoskodni magamról. Komolyan, egyszer nem indítottam még el mosógépet, vagy főztem magamnak, csak szendvicset tudok csinálni, mert amúgy mindig máshol eszek, a takarítást elvégzi más.

De ott nem lesz senki, akivel elugorhatok ebédelni, vagy bármi.


2015. márc. 30. 17:30
 1/7 anonim válasza:

sztem csak pillanatnyi pánik fogott el. augusztus még elég messze van, addig ezeket megtanulhatod, egyébként meg: nagyon jó hogy magadra leszel utalva, könnyebben belerázódsz.

sztem gondold meg, és menj!

2015. márc. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer el kell kezdeni, a helyszín lényegtelen, 18 vagy ,kezdődik a nagybetűs élet. Augusztusig van idő, gondolom vannak szüleid , megkérheted őket hogy segítsenek.

Én ugyanígy voltam 20 évesen, csak itthon, de minden megtanultam magamtól, mindenki képes rá.

2015. márc. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Költözz el! Legalább megtanulod ezzeket a dolgokat..
2015. márc. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Augusztusig mindezt simán megtanulod még.
2015. márc. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Figyelj, addig még van időd! :) Simán megtanulhatod ezeket. Egyébként szerintem is pillanatnyi pánik, ami nagyon félelmetesnek tűnik, de kár miatta kihagyni egy ilyen csodás lehetőséget!
2015. márc. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen suliba jársz?
2015. márc. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Te normális vagy? Kijutottál egy angliai egyetemre és vissza akarsz lépni? Szerintem állj meg egy pillanatra, gondold végig, értékeld az esélyt amit az élettől kaptál és ha megvan a válaszod, mehetsz tovább.
2016. nov. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!