Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem akarok szülinapozni,...

Nem akarok szülinapozni, miért erőltetik?

Figyelt kérdés
Nem akarom a szülinapomat tartani, de hallom, ahogy szervezkednek, hogy ide megyünk étterembe, oda megyünk utána, stb. Már 1 éve mondogatom, hogy nem akarok több szülinapot tartani, ezek szerint nem értették meg.
2015. márc. 13. 18:55
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
91%
Majd elmennek nélküled! CSak nem fognak erőszakkal enni vinni!
2015. márc. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
90%
hány éves vagy?otthon laksz még?
2015. márc. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
90%
Van valami oka is annak hogy nem akarsz szülinapozni?
2015. márc. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Igen van, az, hogy nem akarom tartani.

Szülinapos nélkül nem fognak elmenni, ismerem őket. Hiszti lesz belőle, részükről.


Itthon lakok még.

2015. márc. 13. 19:34
 5/35 anonim ***** válasza:
79%

Most komolyan inkább a balhézást választod? Fogd fel az egészet egy családi vacsoraként. Elmentek, esztek, beszélgettek, jól érzitek magatokat.

Tippre olyan 12-14 éves lehetsz, ilyen korban szoktak nagyon felnőttek lenni a gyerekek.

2015. márc. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Nem tudom, ezt miből szűrted le, de épp, hogy nem vagyok már tizenéves, ezért nem szeretném többé tartani.

Betegesen félek az idő múlásától és az elmúlástól, nekem minden születésnap egy lelki horror

2015. márc. 13. 19:38
 7/35 anonim ***** válasza:
70%

Tudod,kedves, sokan vagyunk, akik lennének a helyedben. Milyen szar is neked, a családod gondol rád, készül, meg akarják ünnepelni a születésnapodat, mert fontos vagy nekik.

Az én születésnapomat sose ünnepeltük meg. Már az is ajándéknak számított, ha apám nem csutka részegen tántorog haza és nem agyalja meg anyámat. Te meg egy vacsin hisztizel....

2015. márc. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Persze, szrjuk telibe azt, akinek szervezzük az egészet, csak mert ők azt akarják. Ja, meg örüljek, hogy ez nekem jut, de kit érdekel, hogy hányok az egésztől.
2015. márc. 13. 19:41
 9/35 A kérdező kommentje:
Máskülönben voltunk már azon a helyen vacsorázni, és akkor sem tudtam köreten kívül mást enni az ételintoleranciám miatt... Nem rendelős hely, svédasztalos.
2015. márc. 13. 19:43
 10/35 anonim válasza:
60%

Én sem szeretem, ha ünnepleni akarnak engem, egyszerűen úgy vagyok vele, hogy az év 364 napja is pont ugyanolyan, mint az az egy nap, és szerintem fölösleges ünnepeltetnie magának az embert, főleg bizonyos kor felett, én is félek az idő múlásától már, és valahol ez megnyugvás, hogy ha nem ünnepelem (egyébként sosem ünnepeltem), akkor olyan, mintha nem is lenne, és így hátha nem telik az idő ... Kicsit pszichológia ez.


Egyébként átérzem azt a válaszolót is, aki azt írta, hogy az apukája szereti az alkoholt és örülne, ha csak egyszer józanul jönne haza, nekem a gyerekkorom volt olyan, amit ő leírt, bár hála égnek már jó ideje rendeződött a család viszonya, és az alkohol kikerült a családból, és így sokkal jobb lett :)

2015. márc. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!