Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségizők! Ti mennyit és...

Valaki : kérdése:

Érettségizők! Ti mennyit és hogyan tanultok érettségire?

Figyelt kérdés

Kb mennyit naponta? megszakadtok,vagy nem olyan sokat? És kb milyen eredményt szeretnétek elérni?

mert én nem tudom eleget tanulok-e,de szerintem biztos nem


2015. ápr. 4. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Írásbelire kb semmit nem tanulok. Angolból és matekból emeltezek, angolból meg van a felsőfokú nyelvvizsgám elég jó eredménnyel, szóval attól nem tartok, matek emelt érettségiket szoktam megoldogatni.

Szóbelire meg úgy tervezek a készülést hogy napi 1-1 tételt átnézek (töri, magyar, matek + néha angol), így 2x át tudok rajtuk menni a szóbelikig.

2015. ápr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én matekra tanulok abból 90+ot kéne .kb december óta oldom a feladatokat, már másodjára megyek rajtuk végig. egyre jobban megy.

bioszból olyan 80%ot szeretnék írásbeli, arra is készülgetek, de mivel főleg rövidtávú memóriám a jó, ezért utolsó 2 hétben készülgetek majd. no meg angol és biosz érettségi között van még vagy 4-5 nap, addig is intenzív biosz tanulás lesz.

magyarból majd ballagás után átnézem hogy kell novellát elemezni. arra nem tervezek készülni

töriből a tételeket már tudom, és bízok benne, hogy az írásbelin lesz ebből esszé. meg majd bízok az atlaszban


angolból van nyelvvizsgám, nem félek tőle.



te?

2015. ápr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2# vagyok

igazából a magyar töri annyira nem izgat hány % lesz. de nem szeretnék rosszat írni

2015. ápr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

én a magyarra készülök nagyon sokat,mert emeltezek belőle. Föciből meg sötét vagyok,de sajna muszáj volt választottnak.

Az angol meg a matek szinte teljesen kimarad,pedik kéne,de nincs időm rá :(

2015. ápr. 4. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!