Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hamisitsak orvosi igazolast?

Hamisitsak orvosi igazolast?

Figyelt kérdés
Múlt héten hétfőn, kedden és szerdán nem mentem iskolába, mert lelki gondjaim voltak. Orvoshoz se mentem el, mert nem fèltem, hogy nem ad igazolást. Most azon gondolkozok, hogy hamisítanom kéne. Csak ellenőrzőbe fogadják el. Van 3 igazolásom beírva eddig. Mindegyiknél van egy pecsét, de a pecsétek közül az egyik rálóg az egyik rubrikára, amibe az igazolást írják. Ha az igazolásaim után levő rubrikába beírok saját magamnak egy igazolást, és ott lesz a pecsét ami rálóg. A tanár észre fogja venni, hogy egyel kevesebb a pecsét, mint az igazolás? Nagyon fontos lenne. Komoly válaszokat kérek. Valaki segítsen.

2015. ápr. 7. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd, hogy új iskolát kelljen keresned, hajrá!
2015. ápr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha észreveszi, és olyan a tanár, akkor okirat hamisítás miatt komoly gondjaid lehetnek. Örülhetsz ha egy fegyelmivel megúszod
2015. ápr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szerintem felesleges. Inkább igazoltasd le a szüleiddel vagy fűzz meg valaki felnőttet, minthogy rajtakapjanak és akkor mint az előző mondta, iskolát kelljen váltanod.

De azt csinálsz amit akarsz.

2015. ápr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már nincs szülői igazolásom. És ha holnap elmennék orvoshoz, és kérnék a múlt hétre igazolást.
2015. ápr. 7. 20:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne hamisíts igazolást.Inkább menny el az orvoshoz igazolásért.
2015. ápr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Többnyire a háziorvosok adnak visszamenőleg igazolást, szóval felesleges hamisítani.

HA nem is veszi észre a tanár akkor június közepéig azon görcsölnél, hogy mikor buksz le vele, mert azért ránézésre látszik, hogy több a beírás mint a pecsét.

Amúgy meg jobban jársz még úgy is ha 3 napnyi igazolatlan órád van, mintha okirat hamisításon kapnak. Ilyen esetben az igazgatói/fegyelmi a minimum, de pl. nálunk elég komolyan vették az ilyet és volt ebből kirúgás, egyszer rendőrségi ügy is (az kicsit komolyabb volt, mert ott vmi pecsételőt is loptak).

Ha meg tényleg ilyen komolyan lelki gondjaid vannak osztályfőnökkel beszélj, mert 3 napot ő is igazolhat (pl. én így mentem temetésre, hogy ofő igazolta le, mert elfogytak a szülői igazolások).

2015. ápr. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na mesélj mi történt veled
2015. ápr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elmentem az orvoshoz, és minden kérdezés nélkül adott visszamenőleg igazolást.:)
2015. ápr. 26. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!