Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha pszichológusnak...

Mit tegyek ha pszichológusnak akarok menni, de éhen döglök a fizetéssel?

Figyelt kérdés

nem tudok dönteni pár szak közül méghozzá az orvosi szakok,pszichológia,gyógyszerészet esetleg meg talán a gyógypedagógia is érdekel,sőt szinte minden! érdekel a villamosság,a fizika a csillagászat,sportok,dietetika,filozófia minden szak! borzalom attól félek így belőlem nem lesz semmi. Egyszerűen imádom az elméleteket,a gondolkodást,szeretek másokat motiválni,imádok olvasni és a vágyam,hogy felfedezzek valami új dolgot,javíthassak a világon.

Nem növöm ki,már 20 éves vagyok. Mit tegyek akkor?


2015. ápr. 16. 00:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Gótudökülföld

Ott szépen megélsz majd ezekből. Ámbár illene már jelentkezni. Mikor akarsz diplomázni, húsz év múlva?

2015. ápr. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%

"Nem növöm ki,már 20 éves vagyok. "


Lol.


Amúgy a tehetség utat tör magának, ha tényleg annyira érdekel akkor majdcsak lesz valahogy.


Amúgy én mérnöki diplomát csinálnék, aztán hobbiból mellette mehet akármi. Úgysem szabad szakbarbárnak lenni.

2015. ápr. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igaz! Ha hiszed ha nem pont erre gondoltam. Amivel szerintem jól lehet keresni az a gyógyszerészet,vagy a villamosmérnöki és ezek mellé lehetne a pszichológiát tolni és legalább lenne pénzem a szakképzésekre is :) Vagy marad az orvosi esetleg a fogászkodás. Nagyon kétségbe vagyok esve :(
2015. ápr. 16. 00:57
 4/9 A kérdező kommentje:
egyébként nő vagyok és már jelentkeztem :D
2015. ápr. 16. 00:57
 5/9 anonim ***** válasza:
14%

Orvosit itthon nem szabad. Drága ha külföldön akarsz szerencsét próbálni, vagy mondjuk kimennél kutatni. Nincs olyan messze Bécs. :D

Mérnöki kalap kabát 1 millió, orvosi meg 13 millió.

2015. ápr. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Visszafizetésre gondolsz?
2015. ápr. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
akkor te is mérnöknek tanulsz? :D csak mert nagyon győzködsz, jó lenne ha,amikor meglátsz egy copfos embert az kivételesen nem fiú lenne mi? :DD
2015. ápr. 16. 01:04
 8/9 A kérdező kommentje:
Amúgy nem tudom nem vágyok külföldre esetleg pár hónapot Németországban vagy Svájcban :) A probléma,hogy nem tudom mit akarok! Nem érzek semmit jónak.
2015. ápr. 16. 01:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát húsz évesen ideje lenne már eldöntened, mert a pszichológia 5+4 év szakmai továbbképzéssel pl, az orvosi sem rövid egyáltalán, aztán elég sokára lesz, mire dolgozni is fogsz tudni majd normálisan ezekkel.
2015. ápr. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!