Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kommunikáció és média moderáto...

Kommunikáció és média moderátor képzés? Ez sem jó?

Figyelt kérdés
Ezzel sem lehet menni semmire, hasonlóan az alapképzéshez? (persze csak gyakorin olvastam negatív véleményeket a szakkal kapcsolatban, az eduline stb. hivatalosabb cikkekben váltig állítják, hogy az elhelyezkedési lehetőségek prímák, szóval nem tudom mit higgyek, bár talán inkább az emberek és tapasztalataik az igazabbak) Szóval érdekel, szeretek írni(jelenleg csak hobbiként űzöm), úgy érzem megállnám a helyem, de mik a lehetőségeim?

2015. ápr. 16. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Az edun jó hogy azt írják, hogy prímák, ott mindenre azt írják. Az eduline szerkesztőinek valószínűleg egyik szakhoz sem volt soha közük, össze-vissza hordanak minden hülyeséget.


Komm és médiával igenis NEHÉZ elhelyezkedni.

2015. ápr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondolom..
2015. ápr. 16. 19:24
 3/5 anonim ***** válasza:
De egyébként ha lelkes vagy, odateszed magad, vannak kapcsolataid, akkor menni fog.
2015. ápr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a szakot te sem gondolod komolyan. Ne akarj a társadalom terhévé válni. Inkább keress valami normális szakot, amivel majd el is tudsz helyezkedni.
2015. ápr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
ne haragudjatok te mennyi egy p*cs ember van itt... Ne légy a társadalom terhére mi?! Hogyha ezt akarja tanulni és komolyan gondolja,mert ez érdekli és ezt szereti akkor ki vagy ,hogy dirigálj neki ,sőt lenézd?. Én is komméden kezdek jövőre van konkrét tervem filmes szakirány lesz majd belőle .Nagyon sokan úgy oltanak itt,hogy nincs semmi fogalmuk az egészről...
2016. ápr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!