Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezt megteheti egy testnevelés...

Ezt megteheti egy testnevelés tanár?

Figyelt kérdés

Középiskolások vagyunk.


A testnevelés tanárunk folyamatosan szívat, főleg engem, leginkább engem.

Minden egyes felmérésemre 1-est kapok, pedig a többiek is mondják, hogy ugyanolyan jól csináltam, mint ők. Folyamatosan azt mondja: Jó lenne vègre megmozdulni, borzasztó gáz vagy és gázul csinálod, nem is tudni miért vagy itt.


Mindig kiabál velünk. Ha játszunk, akkor a kettő csapatot egymás ellen fordítja, meg mindenkit gúnyol.

Pl múltkor olyat kellett csinálni, hogy futni kellett 3,5kmet. Azt mondta (idézem): ,3 és fél km futás. Most! Van rà 4 perc. Ez 6 iskolakör. Akinek 6 percnél tovább tart, az megbukott.'

Nekem 12 percembe került, azt mondta, hogy ássam el magam.

Mindenkinek 10-15 perc között volt.


Ezt megteheti? És ha nem?



2015. ápr. 22. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy cseszegtet? Megteheti. A megbuktatást már nem, de hidd el, nem gondolta komolyan.
2015. ápr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ő így próbál ösztönözni (hogy helyes-e vagy sem, az neki gondolom mindegy). Ez ellen nem nagyon tudsz mit tenni, mert akkor csak még jobban elfajul a helyzet; és a te rovásodra!
2015. ápr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogyan alakultak a dolgok, kérdező? Nem buktál meg tesiből? Továbbra is szívatott téged?
2021. okt. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kedves kérdező!


3,5 km SENKI ismétlem, SENKI nem fut 4 perc alatt, soha nem is fogja. Nálunk általánosban egy NAGY kör, kb. 1000 méter volt, 75% beton, 15% földút. A legjobban teljesítő 3:20 - 3:30 körüli idővel futott, a nagy átlag 4:20 - 4:40 a lassabbak 5 perc felett.


10 km egy normál tempóval meg lehet futni 53 - 55 perc alatt, számold vissza.... Képtelenség...


De, ösztönzésnek nem rossz, és sarkallhatna téged és mindenkit arra, hogy mutassuk meg, a lehető legjobb időt!

2023. febr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!