Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a lányomat megpróbálom...

Ha a lányomat megpróbálom felmentetni matekból, akkor ha most megbukik, évet kell ismételnie?

Figyelt kérdés

Már eléggé év vége fele közeledünk, nagyon bukásra áll, osztályfőnök tanácsára megpróbáljuk felmentetni.

Csak elvileg tanév végéig biztosan nem lesz meg, mert időbe telik, maximum a nyári szünetbe. Ha nyáron foglalkoznak egyáltalán ilyennel az illetékesek.

Szerintetek ha tanév vége után lesz meg a felmentés, akkor évet kell ismételnie?

Illetve nyáron foglalkoznak felmentetéssel?

Persze nyár előtt elkezdjük már a procedúrát.


Ha valakinek van ebben tapasztalata leírhatná, megköszönném.


2015. ápr. 22. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Esetleg tanulni?
2015. ápr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát a legjobb lenne, ha megpróbálnátok ezt az évet kihúzni, és szeptemberben ráállni a dologra, nehogy tényleg emiatt megbukjon. Amúgy elég részletes szűrésen fog átesni, hogy ténylegesen miért nem megy neki a matek, eléggé pellengérre állítják az embereket, nem osztanak ki bárkinek felmentéseket. Szóval ha tényleg arról van szó, hogy amúgy a kognitív képességei megvannak, és nem kap felmentést, az ki fog derülni. Szerintem egyébként célszerűbb lenne keresni neki egy jó matektanárt, és, ha minden kötél szakad, bukjon inkább meg, mint hogy


Elsőnek pedig: Örülj neki

2015. ápr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%

De jó hogy a szövegem fele lemaradt.. Szóval: Inkább bukjon meg most mint hogy még egy tárgyból fel kelljen készülnie érettségire, plussz rengeteg tortúrával jár mire ezt a felmentést megkapjátok, ha egyáltalán tényleg diszkalkuliásnak minősítik.


Elsőnek meg: Örülj neki, hogy neked nincsenek ilyen problémáid.. Ha nem tudsz értelmesen hozzászólni a témához, inkább ne tedd. Senki nem kíváncsi a magadfajta trollokra.

2015. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Csak a matek rossz neki, ezért is furcsa, és gondoljuk hogy itt nem a nem tanulás a gond.


Akkor idén ha most kezdjük el ezt az egész procedúrát mindenképpen évet kell ismételnie, még ha majd meg is kapja a felmentést, ugye?

(Szerintem esélytelen hogy ebben az alig több mint 1 hónapban 1,2-ről 2,0-ra javítson)

2015. ápr. 22. 21:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez már az intézményen múlik.. De szerintem tovább mehet, ha szeptemberig szerez papírt erről.
2015. ápr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hány éves a gyerek?
2015. ápr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
15, gimi első
2015. ápr. 22. 22:00
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Talán néha tanulni is kéne.
2015. ápr. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Troll? Ha valaki figyel matekon és nem magasról leszarja akkor a kettes akárhogyan összejön. Fejenállva, csukott szemmel.
2015. ápr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

kérdező, ne foglalkozz a buta válaszolókkal, a legtöbb embernek nincs elég esze ahhoz, hogy felfogja, h mindenki más adottságokkal rendelkezik, ezért csak ilyen primitív „ha tanul, menni fog neki” benyögésekre fog telni.

nem tudom, évet kell-e ismételni. viszont azt tudom tanácsolni, h ha a lányod sokat tanul, mégse megy neki a matek, akkor mindenképpen érdemes lenne felmentetni.

„Csak a matek rossz neki, ezért is furcsa, és gondoljuk hogy itt nem a nem tanulás a gond. „

ha tényleg a matek rossz neki csak, és még tanulja is, akkor sztem nem érdemes kínozni még évekig, mindenképpen fel kell mentetni.


saját példámat tudom felhozni: buktam matekból, akármennyit is tanultam, más tárgyakból pedig semmi problémám nem volt.

végül estin érettségiztem le csak a matek miatt, de úgy, hogy 4-5 évig folyamatosan matektanárokhoz jártam.


ha újrakezdhetném, mindenképpen felmentetném magam vhogy matek alól.

2015. máj. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!