Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy csináljam meg hogy...

Hogy csináljam meg hogy előadás közben ne nevessem el magam?

Figyelt kérdés

Egyrészt előadások közben nagyon izgulok.

Másrészt ok nélkül elnevetem magam, vagy nevet a közönség a vicces stílusomon és emiatt énb is nevetni kezdek. Emiatt már sok előadást nem bírtam megtartani, abba kellett hagyni. Most dupla értékú egyest kaptam. Hogy tanulhatnék hatékonyan retorikát?



2015. ápr. 24. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
milyen előadást?
2015. ápr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Média órán, internetes pénzekről: pl: pénzt termelő játékok, SOS pénzek, csalók ezekben.

SŐT, volt két csapattársam: az egyiké bűn rendezetlen volt, a másik csinált 5 diát, de egyik se kapcsolódott a témához :(

2015. ápr. 24. 21:32
 3/6 A kérdező kommentje:

csupa egyesek...


Még két olyan csapat volt rajtunk kívül ahol full 1-es.

2015. ápr. 24. 21:33
 4/6 anonim ***** válasza:
háát.. a lámpalázt nem olyan egyszerű kezelni, egyszerűen vannak ilyen emberek akiknek ez nem megy. próbálj meg mélyrehatóan felkészülni az előadásra, ha mindent tudsz akkor kevésbé fogsz izgulni.
2015. ápr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azzal nem volt baj.

Én úgy is összefosom magam :)

2015. ápr. 24. 21:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Tükör előtt gyakorolj és nézz a szemedbe :)
2015. ápr. 25. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!