Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségin levonnak pontot...

Érettségin levonnak pontot azért ha nem kötöm össze a betűket?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én most emelt érettségizem magyarból. Olyan problémám van, hogy egy szón belül nem kapcsolom össze a betűket. Ezért vonnak le pontot? Szorosan rendesen egymás mellett vannak a betűk és látszik hogy mi egy adott szó..ha közelebbről megnézed látszik, hogy nincs összekapcsolva. Az értelmes válaszokat előre is köszönöm:)
2015. ápr. 25. 22:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Tanárfüggő. Nézd meg a megoldókulcsot, mondjuk a tavalyit, ha ott erről nincs semmi, akkor lehet hogy mindegy.

Én személy szerint lesz*rnám, a konzekvencia a lényeg, ha a helyesírásnak megfelel, hogy a ha egy szót külön kell írni, azt távolabb írja a többitől, akkor elfogadnám. DE Nem tudhatod milyen tanárt kapsz ki, lehet egy idióta, én emelt magyarnál főleg ha sok múlik rajta nem kockáztatnék. Fellebbezni meg lehet, ha emiatt húzta le, de az is kockázatos.

2015. ápr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!