Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kérdezzem meg? Egyáltal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg? Egyáltalán érdemes rákérdezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy srác akit kb fél éve ismerek és nagyon tetszik. Eddig 2X elhívott moziba és egyszer sétálni. Most elhívott kirándulni a közeli erdőbe. Szerintetek csak barátságot akar? Sajnos elég félénk, szűkszavú srác és én se vagyok egy bátor alkat. Hogyan kérdezzek rá hogy ő csak barátságot akar-e vagy esetleg többet?


2014. jún. 5. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
ha te komolyan akarod a kapcsolatot csókold meg, egyszerűbb és nem annyira nehéz rá reagálni mint egy kérdésre!
2014. jún. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak félek hogy hátha ő csak barátként szeret..és nem szeretnék nyomulósnak tűnni...meg hát honnan szedjek annyi bátorságot?
2014. jún. 5. 15:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg! Szerintem örülni fog neki...hogy nem neki kell

Persze úgy nevetve. Mert ne vágj komoly arcot mert akkor az kellemetlen lehet

2014. jún. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a csók túl erős, ha félénk a srác, lerohanásnak veheti és megfutamodik. Kezdetnek inkább megpróbálhatod megfogni a kezét, és kézenfogva sétálni.
2014. jún. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!