Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjún amikor megkérdez...

Állásinterjún amikor megkérdezik, hogy nekünk van-e esetleg valami kérdésünk akkor mikre érdemes rákérdezni szerintetek? (Amik pozitív visszajelzést adnak az interjúzóról)

Figyelt kérdés
2014. nov. 1. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bármit, ami ép eszedbe jut. Szeretik, ha érdeklődnek.
2014. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Mosolyogva: Mikor kezdhetek?
2014. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen helyre mész, ha katonaságra ott hátrány, ha valami kreatív helyre akkor az előny.
2014. nov. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom, a "Mikor kezdhetek?" jópofa, de ha aznap már 200adjára hallja az interjúztató, lehet magában már csak annyit gondol, hogy "na, még egy vicceskedő hülye".


Ilyenkor nem azzal kell foglalkozni, hogy milyen benyomást teszel, az már megvolt az előző 20 percben. Ami érdekel megkérdezed (persze hiába érdekel mondjuk a HR-es csaj telefonszáma, azt azért ne :)), ha nincs tisztázatlan dolog, akkor inkább ne kérdezz.

2014. nov. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló szerintem ironizált.
2014. nov. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármire, ami érdekel, csak a fizetésre és egyéb juttatásokra (ha ők nem hozzák fel a témát), meg a munkaidőre (hogy mikor vannak a szünetek) NE kérdezz rá! Én megnéztem a cég honlapját és az ott írtakkal kapcsolatban tettem fel kérdéseket. Meg is kaptam az állást. Hónapokkal később mondták is, hogy én voltam az egyetlen állásjelentkező, aki vette a fáradtságot, hogy utánanézzen a cégnek és érdeklődött, ezért vettek fel. A többiek úgy jöttek az interjúra, hogy azt sem tudták milyen cégnél vannak. Emlékszem, az egyik jelentkező tőlem kérdezte meg a cég nevét, mielőtt bement beszélni a HR-essel!
2014. nov. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!