Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az baj, hogyha emelt töri...

Az baj, hogyha emelt töri érettségire csak a fontosabb királyok uralkodási idejét tudom?

Figyelt kérdés
II. Béláig tudom mindenkiről, hogy mettől meddig uralkodott, de utána már csak a fontosabbaknál tudom a dátumot pl. II. András, IV. Béla, III. András, Károly Róbert, Nagy Lajos stb...
2015. máj. 3. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát elég nagy baj... Ennyi észüléssel miért mentél emelt törire?
2015. máj. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pedig ahogy elnézem a teszteket nem nagyon szoktak "futottak még" királyokat kérdezni. Az esszéhez pedig ott van az atlasz.
2015. máj. 3. 13:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Remélem azért háttértudásod van a királyokhoz, mert évszámot konkrétan nem kérdeznek... Azért van az atlasz....
2015. máj. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem félreértetted a kérdést.
2015. máj. 3. 14:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg akkor szarul fogalmaztad meg a kérdést.
2015. máj. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nyugodj meg! Nem az évszámokon fog múlni, hanem, hogy mennyi háttértudásod van mennyire látod az ok okozati összefüggést. Ha becsületesen tanultál az érettségire nem lesz gond! Szóbelivel még sokat lehet javítani!

Sok sikert!

2015. máj. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!