Szakdolgozat írás?

Figyelt kérdés

Jövőre kell megírnom a szakdolgozatom, kb a témát is már nagyjából tudom.. nézegettem a neten evvel kapcsolatos szakdolgozatokat. Államháztartás, Önkormányzatok stb.

Ugye ki van kötve, hogy nem adható be olyan ami csak a szakirodalom megismétlése, kivonatolása, megismétlése stb. Mégis sok helyen ezekben a dolgozatokban azt láttam, hogy nagyja része a szakirodalmakból lett átírva, max talán más szavakkal. Sok helyen meg szinte ugyanazt írták le és nem is rakták idézőjelbe. Ezt akkor most mégis elfogadják így egy ilyen témánál?


2015. máj. 6. 17:16
 1/1 A kérdező kommentje:
Még szinte a mondatok is úgy lettek kiszedve 1-1 könyvből csak néhol más-más szóval írta le a szakdolgozatíró azt ami a könyvben volt.
2015. máj. 6. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!