Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Puskin: Anyegin c. művével...

Puskin: Anyegin c. művével kapcsolatban valaki segít?

Figyelt kérdés

Kinek, miért ír levelet Anyegin és hogyan jutattja el a címzetthez?

Azt tudom, hogy Tatjanának és azért, hogy megvallja azt, hogy beleszeretett, nem? De hogy jutatta el Tatjanához? Mert erről semmit nem találtam! Lécci valaki segítsen!


2010. febr. 24. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
ilyenekre nem tér ki a kötelezők röviden? :)
2010. febr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi van? Elolvastam a művet és mondom hogy nem írja le hülyegyerek! Talán ha a kérdésre válaszolnál!
2010. febr. 24. 11:08
 3/4 anonim ***** válasza:

nem mondtad

de ha a mű nem írja le, akkor szerinted mi honnan tudjuk? megsúgta Puskin?

nem csak a kötelezők rövident kéne bújni, hanem elolvasni a műveket, nem ilyen átlátszó dumával jönni

2010. febr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de mondtam. És reméltem valaki, normális hangnemben képes lesz közölni a választ. És tényleg elolvastam a művet. Már 9 kérdést megválaszoltam, ez az egy fogott ki rajtam. És nem kérek kritikát, ha ennyire nem vagy képes normális válaszra, akkor ne erőltesd meg magad ilyen, hülyeségek irkálgatásával, mert nem vagyok rád kíváncsi.
2010. febr. 24. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!