Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt orvostan hallgató?...

Van itt orvostan hallgató? Ostorcsapás séruléssel kapcsolatban lenne kérdésem.

Figyelt kérdés
Most el kell mennem, tehát ha most írna valaki, nem fogok válaszolni, csak este, viszont akkor nézzen vissza, mert nagyon fontos lenne!!! Koszonom!
2011. okt. 25. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Én az vagyok. Mi a konkrét kérdés?
2011. okt. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát erre én sem tudok addig válaszolni, ameddig meg nem mondod, hogy konkrétan mi lenne a kérdés.
2011. okt. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi nektek, bocsi, csak tenyleg rohantam, de irtam, hogy jovok este. :) Tehat, hogy irod le annak az embernek a korlefolyasat, aki egy kocsi hatso ulesen utazik, anyosules mogott es a kocsi neki csapodik egy fanak/szalagkorlatnak/falnak, tehat utkozik. Az emberunk ettol az utkozestol orok eletere lebenul (mar ami a labat illeti), de az elmeje tiszta marad. Probaltam utananezni (en csak mezei egeszsegugyis hallgato vagyok :) ) es ilyet ez az ostorcsapas serules okozhatna. Tehat a serultnek a korlefolyasa, a benulas kialakulasanak oka kene nekem, es nyugodtan mehet bele szakzsargon. Nagyon fontos lenne, imadkozom, hogy valamelyikotok tudjon segiteni es sok sok halam kuldom erte cserebe! Elore is koszonom!
2011. okt. 25. 17:33
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha olvastatok mar a kommentem, de nem tudtok, vagy nincs kedvetek valaszolni, legyszi irjatok meg, mert igy meg 3 napig nezegetem, hogy jott-e valasz, es nem haladok. :(
2011. okt. 25. 22:01
 5/6 anonim válasza:
Szia. Ez szimpa paraneopláziás szindróma. Az ütés erejétül sérült a gerince, illetve a gerincvelő melletti idegei/izületei/csigolyái akármelyik lehetett, sérült. Ezek általában visszafordíthatatlan bénulást okoznak. Ne viseld a szíveden, megtörtént és nem lehet változtatni rajta, nek eress értelmet amiben nincs. És ha te vezettél sem te voltál a hibás.
2011. okt. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most ez megtörtént?
2013. okt. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!