Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ösztöndíjjal kapcsolatban?

Ösztöndíjjal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

DE ma küldött Neptun üzenetet, hogy jogosult vagyok egyszeri támogatásra, ez kizárja azt, hogy havonta is folyósítsanak ösztöndíjat? Arról nem írtak semmit, ha jogosult lennék rá, akkor jelezték volna azt is?

Köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 6. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mégis milyet? Szociálist, tanulmányit? Az indoklásban csak szerepelt valami, hogy milyen alapon vagy rá jogosult.
2011. okt. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3 dolgot mosol össze:


tanulmányi ösztöndíj (rendszeresen, havonta)

egyszeri támogatás

rendszeres szociális ösztöndíj


na most melyikkel mi van?

2011. okt. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egyszeri szociális ösztöndíjar kaptam, az érdekelne, hogy ettől függetlenül kaphatok-e rendszeres szociális ösztöndíjat is.

Bocs, tényleg kuszára sikeredett az előző megfogalmazás:)

2011. okt. 7. 11:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Pontosan a DE szociális rendszerét nem ismerem (pedig oda járok :D), de egy korábbi egyetememnél úgy működött, hogy aki kapott alaptámogatást (egyszeri támogatás), az kapott rendszerest is, mivel az egyszeri támogatásosokat a rendszeresek közül választották ki, azzal a feltétellel, hogy 1. vagy 2. rászorultsági kategóriába tartoznak-e a 51/2007-es kormányrendelet alapján.

Szóval szerintem valószínűleg fogsz kapni, de nem ismerem a DE szociális rendszerét, illetve hogy jelentkezni külön kellett-e rá.

2011. okt. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!