Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Informatika érettségi eredmény...

Informatika érettségi eredmények megtekintése?

Figyelt kérdés
Tegnap emelteztem előrehozottat, és az lenne a kérdés, hogy amikor megtekinthetem az eredményeket, akkor ott kapok egy CD-t vagy egy gépet amin megtudom nézni mit alkottam, vagy csak odatolják elém a pontozólapot?

2015. máj. 13. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Amit te már elkészítettél azon mit akarsz látni? :) Kapsz egy kiértékelő lapot, hogy adott pontokat hogyan teljesítettél, mire kaptál pontot és mire nem.
2015. máj. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert pl. ha valamivel nem értek egyet akkor elég nehéz úgy fellebbezni, hogy nem tudok pontosan hivatkozni. Gondolj bele, emlékszem hogy jól írtam meg egy feladatot és az eredmények is jól jöttek ki, csak éppen lemaradt egy = jel a > után. Ha nem tudok belenézni ezt nem veszem észre, le se írják így hát elküldöm a fellebbezést, és ezzel csak a saját és a hivatal/minisztérium vagy ahova küldeni kell idejét rabolom. De hát én ráérek, ha meg nem kapom meg a dolgozatom akkor így jártak, biztos ők is ráérnek... :P
2015. máj. 13. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első válasz hülyeség. Ugyanakkor lehet megtekinteni, amikor a középszintűeket, kapsz gépet, és pendrive-ra készíthetsz másolatot. A saját iskoládban kell érdeklődni, leginkább a titkárságon.
2015. máj. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na az úgy nagyon király, köszönöm szépen. Egyébként Június 2-án lehet megtekinteni az emeltet és akkor ezek szerint a közepet is. Csak ha valaki idetévedne és nem tudná :)
2015. máj. 13. 22:03
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azért ne terjeszd, mert ez minden iskolában más lehet.
2015. máj. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!