Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ehez mit szóltok? Talán...

Ehez mit szóltok? Talán távolságtartóbbnak kellene lennem, mivelhogy a felettesem?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Van egy tanárom,kit nagyon szeretek,ùgy tanárilag értitek.Egész jóban vagyok vele,az órákon is van hogy csak tőlem kérdez valamit,mindig nevetünk.Tényleg nagyon jó tanárnak,és embernek tartom.Tudni kell róla,hogy messzi rokonom,ezért picit jobb kapcsolatban van velem,mint a többi osztálytársammal.Pár barátnőm azt állìtja,hogy szerelmes vagyok belé.Ez baromság.Nem tudom ,hogy magyarázzam el nekik,hogy ez nem ìgy van.Jelenleg szingli,és én nagyon örülnék ha ő újra boldog lenne.:)Van,hogy úgy tekintek rá,mint egy barátra.Semmi több.

2015. máj. 13. 22:20
 1/1 anonim válasza:
Mondd el nekik is, hogy a távoli rokonod, ezért van ez köztetek. :)
2015. máj. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!