Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kolléganőmnek elviselhetetlenü...

Kolléganőmnek elviselhetetlenül rossz szájszaga van, hogyan tudnám ezt tudatosítani benne?! Szólni nem merek, mert felettesem is egyben, de egyébként is olyan ciki.

Figyelt kérdés
Egy irodában dolgozunk, elkerülhetetlen hogy néha egy méternél közelebb kerüljünk egymáshoz. Főleg ha valamiért felém hajol, vagy áthajol fölöttem, hogy a monitoromon megnézzen valamit, levegőt se merek venni. Szerintem nem a fogától van, hanem az emésztésével lehet gond, mert árad belőle a savanyú epe szag. Rettenetes a napi 8 órát kibírni vele, ráadásul a testszaga se semmi, már én szégyellem, hogy mikor bejön hozzánk valaki és ez bűz fogadja. Egész nap nyitva van az ablak, de nem segít.

2013. dec. 13. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
és gondolj, bele, este még lehet vki alá is nyal...na ezt képzeld el:)
2013. dec. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

első :DDDD


egyébként őszintén szólva nem tudom hogyan lehet az ilyet elmondani... nekem egy csoporttársamnak iszonyatosan elviselhetetlen a szájszaga, de olyan szinten hogy ha 1-2 méterre állok tőle, akkor is érzem, szerintem neki a fogától van vagy nem tudom... viszont ami fura hogy közösségi ember, plusz házas, és nem igaz hogy a felesége nem érzi, vagy nincs olyan ember a közvetlen környezetébe aki szólna neki? mert ezt nem nagyon lehet megszokni...

2013. dec. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgyis lesz karácsony, vegyél neki egy rakat rágót meg dezodort...
2013. dec. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyakran kínáld meg mentolos cukorkával, egyszer csak leesik neki a tantusz. A mentolos cukor vagy rágó neked is segíthet, ha ezeket szopogatod, te sem érzed annyira a szagokat. Esetleg finoman szóbahozhatod, mondjuk meséld el milyen jó szájvizet találtál, és hogy ő használ-e ilyet?
2014. jan. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!