Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt kémiából érettségizők!...

Emelt kémiából érettségizők! Hogy érzitek, hogy sikerült? Nehezebb vagy könnyebb volt szerintetek az idei feladatsor az előzőekhez képest?

Figyelt kérdés

2015. máj. 14. 12:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%
Mindegyik feladat elég alapos háttértudást igényelt szerintem, tehát ilyen alapon nehezebb volt, de meg lehetett oldani mindegyiket középiskolai tudással, csak nem szabványfeladat volt a legtöbb. Én számítottam volna szerves anyag molekulaképletének meghatározására is...de azt idén úgy látom nem volt kedvük bedobni, pedig jó lett volna az utolsó helyett...azzal szenvedtem, nem is keveset...fogalmam sincs, az jó lett-e, ha igen, akkor 90% felett vagyok, ha nem, akkor 80% felett.
2015. máj. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%
47%-os kopódj már le. Már korábban írtál kérdésekhez, hogy van 2 100%-os érettségid, de idén megint megírtad.... Menj már a fenébe.
2015. máj. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
77%
Az első feladatot amikor megláttam, azt hittem na itt nyert ügyem van, aztán lapoztam egy párat... az utolsónál végképp elakadtam és elkeseredtem, eszembe jutottak az oktv-s élmények, amikor fingom nem volt a feladatról, csak kilogikáztam valamit. Hát, most az se ment. Sajnos semmiben sem vagyok biztos, eddig 90%-okat írtam, most 80-nak nagyon örülnék, de nem akarom elkiabálni, sajna bármi lehet... :(
2015. máj. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
22%

#12


szerinted hány 47%os lehet az egész gyakorikérdéseken? biztosra veheted, hogy én olyat sose írtam hogy nekem bármiből valaha is 100%os érettségim lenne vagy valaha is lesz

2015. máj. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 80-85% körül lesz. Nehezebb volt, mint az előzőek (a 2014-es konkrétan egy vicc, 97%-ra írtam meg két nappal az éles érettségi előtt). Nagyon ki vagyok bukva rajta... De ez az én hibám is, mert olyan dolgokat rontottam el, hogy elásnám magam legszívesebben.
2015. máj. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!