Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nincs kedvem tanulni mit...

Nincs kedvem tanulni mit tegyek, mikor lesz újra kedvem? 8. -os vagyok és most év vége felé közeledve teljesen elment a kedvem a tanulástól. Közép suliba vissza jön majd?

Figyelt kérdés
Az első félévben rengeteget tanultam és én lettem az osztályelső most is az vagyok, de már nem tanulok annyira csak egy kicsit. Felvetek egy elég neves gimibe és attól félek hogy már ott se lesz kedvem tanulni és nem állom meg a helyem. Ott újra lesz kedvem? Ez csak egy átmeneti állapot később olyan lesz mint régebben?

2015. máj. 14. 19:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

mintha én írtam volna 4 éve ezt a kérdést:DD

az osztály legjobb tanulója voltam, szintén a legjobb gimibe felvettek. a szóbeliig tanultam, mert vinni kellett az ellenőrzőt.

utána meg nem igazán, csak lazultam utolsó 2 hónapban.

nem bántam meg a mai napig sem. szerintem ha már 8 évig tanultál akkor most ennyi belefér. a tanárok sem hülyék, tudják hogy ilyenkor már nem igazán lehet titeket motiválni.

egyedül max annyival hogy beiratkozásnál a leendő ofőd lehet megnézni az évvégid.. de szerintem ez se olyan nagy ügy, ha 4-5 jegyeid lesznek.


ahogy elkezdődött a 9. szeptember kicsit kellett vissza rázódni, elszoktam a tanulástól.

de azóta már bőven bepótoltam:D és már sokkal hatékonyabban tudok tanulni mint akkor.:)

szóval szerintem nem kell aggódni, attól még lehetsz jó gimiben.:)

19l

2015. máj. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!