Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha ofő kiírta a csoportunkba,...

Ha ofő kiírta a csoportunkba, hogy mindenkinek megvan a matek, még ha csak egy hajszállal is, akkor ezt vegyem úgy, hogy megvan a kettes?

Figyelt kérdés
Mármint, ha buktam volna, akkor már szóltak volna nem? Hogy a szóbelire is készüljek.
2015. máj. 18. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul senki nem bukott meg. Nyugi :)
2015. máj. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Meg kell lennie, ha azt írta mindenkinek meg van a matek. vagy te nem így gondolod? Ha valakinek nem lenne meg, akkor gondolom azt írta volan, hogy egy embert kivéve mindenkinek meg van.. S, ha te lennél az, akkor valószínű írt volna, vayg értesített volna.

Szóval nyugi.Nagy levegő s Tanulj a többi érettségire. Sok Szerencsét.

2015. máj. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó, jó. Csak túl sokat képzelek bele mindenbe, de akkor lenyugszok. :D :D
2015. máj. 18. 22:28
 4/5 anonim válasza:
Matekból nem buktál, de magyarból főleg szövegértésből,van mit pótolni!!
2015. máj. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon is jó a szövegértésem, csak egyszerűen nem tudom elhinni, hogy sikerült elérnem 25%-ot. Eleve úgy jöttem ki a teremből, hogy még annyi pontom sem lesz, hogy szóbelizhessek. A második részből alig csináltam valamit, és még az is rossz lett a megoldókulcs alapján. Szóval értettem, amit kiírt, csak nem tudtam elhinni. :)
2015. máj. 19. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!