Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki már szóbeli érettségizett!...

Aki már szóbeli érettségizett! Volt olyan aki 3napig egy huzamba fent volt? H birtátok?

Figyelt kérdés

2015. máj. 23. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, és sosem értettem ennek mi értelme.

Folyamatosan figyeltem órákon, írásbelit megírtam jól és szóbelire már nem vittem túlzásba a tanulást, előtte átnéztem a tételeket és ennyi.

Eszembe nem jutott volna éjjel nappal tanulni.

2015. máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és milyen az érettségid?
2015. máj. 23. 11:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Tavaly előrehozottat csináltam infoból. Hétfőn mentem szóbelizni. Csütörtökön elkértem haverom tételeit és péntek, szombat, vasárnapot végigtanultam. Csak wc-re mentem ki és max 6órát aludtam. Max pontos lett a szóbelim. Jó lenne ezt idén elkerülni, de eddig sehogy se állok.
2015. máj. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

4-5 lett mind, sosem vittem túlzásba a tanulást.

De ez csak középszint, emeltet nem csináltam.


Meg ez persze változó, mert van aki könnyebben/nehezebben tanul, vagy esetleg valamiért nem tud odafigyelni órán, stb. és akkor máris más a helyzet.

2015. máj. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

koszi mindkettotoknek :) sajnos nekem ahhoz h felvegyenek az egyetemre maximumra kellene teljesitenem...annyit tanultam de tényleg olyan mintha semmit nem tudnék.

pedig máskor hamar megtanultam mindent

2015. máj. 23. 11:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Figyelj,ha maximumot kell nyújtani akkor pláne akkora stressz alatt vagy,hogy fontos az alvás. Én az írásbeli kémia emelt előtt játszottam ezt el nem aludtam napokig és kb azt értem el,hogy 20 pontom lesz..A biosz nagyon jó lett de utána kiborultam bőgtem és a hányásommal küzdöttem. Nem szabad,felesleges...inkább tudj kevesebbet de biztosan. A lényeg,hogy minden témakört nézz át ha marad időd még egyszer,hogy legyen fogalmad mindenről. Ha előző éjszaka végig fent maradsz azt még ki lehet bírni,de napokat semmiképp nem ajánlom.
2015. máj. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!