Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Menjek kirándulni? Volt már...

Menjek kirándulni? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Ez lenne az első kirándulásom ezzel az osztállyal. Viszont én nem akarok menni csakhogy van egy kis bökkenő mert már a 27 ből vagy 7 lemondták. Egyébként jövőhéten megyünk. De félek ofőtől(eleve máig kellett lemondani) de ha anya felhívja hogy nem megyek talán. Tehát félek hogy ofő úgy megharagszik rám hogy a négy év alatt majd ihatom a levét.
2015. máj. 27. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem haragszik meg, meg amúgy is emiatt nem pikkelhet rád. Amúgy meg szerintem a nyomós indokot mondasz mért nem szeretnél menni vagy esetleg kitaláljátok hogy valami közbejött mondjuk rokonok jönnek vagy megvagytok hívva valami családi eseményre stb.
2015. máj. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ma le akartam mondani csak megelőzött az osztálytársam bekem meg mosolyogva azt mondta hogy menjek. Mert ugye az utiköltség is drágább lesz így. Amúgy az indok az lenne hogy elkéne mennem az uncsimékhoz mert ünnepelünk ami igaz is csak majd utánna vagy k3t héttel. Ja és hogy máig lehet lemondani de ha anya felhívja talán akkor csak azt se akarom hogy összevesszenek anyával.
2015. máj. 27. 16:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért haragudna meg? Az osztálykirándulás nem kötelező.
2015. máj. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!