Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek menjek el a...

Szerintetek menjek el a szóbelire? Én értelmetlennek látom, de lehet hiba volna. Mit csináljak? Érettségi.

Figyelt kérdés
Kémiából emelteztem körülbelül 22 pontom lesz az írásbelin nem a tudásommal volt a baj csak kissé ideggyenge vagyok az elmúlt időkben és beadtam a felét áthúzgálva. A biológiám jó lett kb. 80% feletti is lehet szóbelivel. Nagyon kimerítettem magam az írásbeli előtt csoda,hogy a biosz ment. A lényeg,hogy a GYTK-ra mennék és most tekintsünk el az egyetemtől a bejutás számomra a lényeg. Körülbelül max. 395 körül lehet a pontom. Érdemes elmennem a szóbelire?
2015. máj. 31. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj, egy próbát megér :) Később meg lehet hogy megbánod, hogy nem mentél el.
2015. máj. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs hány pont kellhet oda, de gondolom 395 elég. Egyetem után meg a kutya fülét nem fogja érdekelni, hogy hány százalékos lett az érettségid. Menj. Nekem is van olyan ismerősöm, aki kb 30%-os emelt kémiával ment egyetemre. Vegyenek fel, a többi már nem probléma. Illetve ha nem megy, akkor maximum abbahagyod egy félév után, semmit sem vesztesz.
2015. máj. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen tavaly még a SOTE ponthatára is csak 381 volt,vidéken 327 körül is elég volt. Idén viszont minimumponthatár van,ami 400. Ez a szívás! Hányingerem van a tanulástól fuuuujjjj.
2015. máj. 31. 18:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Már nincs sok hátra, ne add fel! :) Utána aludhatsz egész nyáron!
2015. máj. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy közhely, de egyetemen többet kell tanulni ám :D
2015. máj. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem az a baj,hogy tanulni kell :) Hanem,hogy eredménye nincs. Köszönöm a válaszokat! :)
2015. máj. 31. 20:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, még simán megcsinálhatod. Tedd oda magadat a szóbelin, és bent leszel! :) Ha nem, jövőre egy rohadt jó biosszal próbálhatod újra a kémiát, és hótbiztos, hogy meglesz.
2015. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!