Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tapasztalt rajzosok! Portre...

Tapasztalt rajzosok! Portre ceruzaval valo kidolgozasahoz, es a pastel kreta kezelesehez par tipp?

Figyelt kérdés

A portre rajzolas alapjainal vagyok, de megha meg is rajzolom, kidolgozni mar kevesbe tudom. A neten latok sok szep kidolgozot portret, de kevesbol tudom kivenni, hogyan milyen technikaval dolgoztak ki. Mik a fobb dolgok az arcon amiket ajanlott bearnyekolni? Vagy milyen technikaval lehet gyorsabban kidolgozni, ugy, hogy az muveszileg is ertekelheto legyen? A ceruza ujjal vagy barmi massal valo elmaszatolasan kivul. Barmilyen tanacsot elfogadok!


A pastelel is nem reg kezdtem el dolgozni, neztem kepeket, de jovolna par tipp mire vigyazzak, hogy arnyekoljak, es hogyan dolgozzak vele. Eddig probaltam, hogy a korvonalakat a targyaknak szennel rajzolom meg, de nem elonyos sok helyen, ha csak maga a szinekkel dolgozok, konnyen elvesznek a reszletek. Hogyan egyensulyozzam azt? Es a targyak arnyekaval kapcsolatban: sokszor eszrevettem, hogy az arnyekok nem feketek, hanem lila es stb... miert van ez?


A valaszokat elore is koszonom!



2015. jún. 3. 09:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!