Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire pontoznak szigorúan...

Mennyire pontoznak szigorúan emelt szóbelin?

Figyelt kérdés
Például angolból mennyire gyakori az hogy valakit meghúznak szóbelin? Ha valaki már megszólal és össze hadovál valamit akkor azért azt a 4 pontot csak megadják,nem? Vagy ha látják,hogy nem üti az emelt szinten akkor 0 pont jár?
2015. jún. 4. 22:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Minek mentél emelt angolra, ha nem tudsz rendesen beszélni angolul? Amúgy tanártól függ, te van egy lista, hogy mikre adnak pontot és miért jár pontlevonás, amit az elnök szigorúan vesz, főleg emelt szóbelin.
2015. jún. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Hát nem a hecc kedvéért elhiheted. Mert egy tantárgyból kötelező volt. Úgy gondoltam,hogy ennyi idő alatt angolra hamarabb feltudok készülni,mint irodalomra vagy történelemre. Az írásbelivel nem is lett gond,bőven meglett a 45%. Viszont szóban igencsak problémáim vannak,főleg vizsgahelyzetben. Nemhogy idegennyelven amit nem is régóta tanulok,ezért is félek,hogy 0 pontot kapok és buktam az egészet.


Ezért tettem fel a kérdést..de köszönöm a választ.

2015. jún. 4. 23:10
 3/19 anonim ***** válasza:

Mióta kötelező egy emelt érettségi?


Tavaly érettségiztem a kötelező tárgyakból + infóból csak középszinten és itt vagyok SZTE mérnökinfón

2015. jún. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ahova jelentkeztem oda kötelező,de szerintem ez itt most nem lényeges :)
2015. jún. 4. 23:17
 5/19 anonim ***** válasza:

Ugyan én is csak idén érettségizem (ráadásul nem is angolból emeltezem), de nem hiszem, hogy túl szőrös szívűek lennének. Nekik sem érdekük megszívatni téged, szerintem nulla pontot max csak úgy kaphatsz, ha megnémulsz.

Én is borzasztó vagyok a szóbeli megmérettetésekben, de hidd el, hogy ha nekem meglett a nyelvvizsgám némi impróval, neked is meglesz. :D Pont olyan tételt húztam, amiről halvány gőzöm sem volt (de tényleg, magyarul se tudtam volna róla beszélni), de kimakogtam annyit, hogy átengedtek. Még ha hülyeséget is mondtam, de azt legalább magabiztosan. :D

Szóval nézegesd a tételeket, és ha egyszer-kétszer átfutod őket, akkor is lazán produkálsz majd minimum 10 pontot. :)

Sok sikert!

2015. jún. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm,ez most eléggé megnyugtatott :)

10 pontról álmodni se nagyon merek,annyival már a 60% is meglenne,az meg kész csodának minősülne.

Remélem igazad lesz!

2015. jún. 4. 23:27
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem, melyik egyetem melyik szakjára mész továbbtanulni?
2015. jún. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Valószínüleg jogra akar menni. De csak tipp. Szerintem amúgy nem olyan szigorúak h ne adjanak pontot :/
2015. jún. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Privátba leírtam,hogy hova szeretnék menni,ide nem szeretném,mert nincs kedvem hallgatni a megjegyzéseket :)

Nem jogra adtam be amúgy. Köszönöm a választ,bízok benne,hogy igazad lesz!

2015. jún. 5. 00:02
 10/19 anonim ***** válasza:
Én vagyok az imprós-nyelvvizsgás. :D Nekem is leírnád privátban? :) Kíváncsivá tettél.
2015. jún. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!