Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origó középfokú angol írásbeli...

Origó középfokú angol írásbelin mennyire pontoznak szigorúan az angolról-magyarra fordításnál?

Figyelt kérdés
Maximum hány pontot vonhatnak le,és milyen hibáékért mennyit szoktak levonni? (egy-egy szó félrefordításáért,vagy komolyabbakért pl.)A válaszokat előre is köszönöm! :)

2013. szept. 11. 18:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
39%
Elég sokat vonnak le pl félredordításért. 3-4 nagyobb hiba és már félponton vagy!!!
2013. szept. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De ha egy mondaton belül csak 1 szót fordítok mondjuk rosszul,azért is sokat vonnak le?:O
2013. szept. 11. 18:50
 3/20 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat. 3-at. 3-2-1 es pontozási rendszer van 20hoz képest. Szóval könnyen összejön.
2013. szept. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
És meg tudnád mondani nekem,hogy akkor miért vonnak le 1-2 pontot,és miért 3-4-et?:) Nagyon köszönöm amúgy a válaszaidat :D
2013. szept. 11. 19:11
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem valami -18 pont összejött abból hogy minden egyes "n" betűmet olvashatatlannak nyilvánították és hibaként számolták, ráadásul ha át is mész külföldön nem fogadják el.
2013. szept. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Mondtam.

Olyat is hallottam hogy teljes olvashatatlan volt az írás erre fogta a javító és kidobta a kukába.

2013. szept. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Csak mert eddig nem igen hallottam,hogy valaki a fordításon csúszott volna el, inkább a teszt részen,vagy esetleg a levélnél szoktak,de akkor ezek szerint tévedtem...
2013. szept. 11. 19:51
 8/20 anonim ***** válasza:
56%
Igen mert magyarra fordításnál inkább magyarúl kell tudni.
2013. szept. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
32%

Ezeknek a kérdéseknek mind utána lehet nézni az oldalukon. Világosan leírnak mindent. Azon meg nem tudom miért kell megsértődni, ha kidobják az olvashatatlan írást. Nem tudom máshol hogy van, de engem általános iskola óta úgy neveltek, hogy dolgozatban szépen írunk, a szabályzatba is benne van, és különben sem tud mit csinálni a javító ha nem érti amit írsz.

Én is Origón voltam, nagyon jó volt, nem láttam semmi problémát, egyszerűen azt kell csinálni amit mondanak.

2013. szept. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszoló némiképp megnyugtatott :) Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát! :3
2013. szept. 11. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!