Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szintű szóbeli érettségi...

Emelt szintű szóbeli érettségiken hogy pontoznak? Nagyon szigorúan?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk csináltam egy 70%-os írásbelit, szóbelin 1-2 kérdésre nem tudtam válaszolni (vagy nem azonnal), mennyire szigorú pontozásra lehet számítani? És általánosságban, gyakori, hogy a pontozással lehúzzák az írásbeli eredményét a szóbelivel? Mennyire szigorúak? Kicsit legalább figyelembe veszik, hogy írásbelin hány pontot értem el?
2013. jún. 7. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Emelt szintű érettségin szabály, hogy a bizottság nem tudhatja, hogy hogyan sikerült az írásbelid. Ez nem véletlenül van így. Semmi sem befolyásolja így őket.
2013. jún. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Komolyan??? De hát nekem ma szóbelin az írásbeli dolgozatomat lapozgatták! :O
2013. jún. 7. 22:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 2 éve érettségiztem és én is úgy tudom, ahogy az első válaszoló. Pont ettől kéne biztosítva lennie annak, hogy befolyásmentesen pontozzanak... De előfordulhat, hogy nem vagy szimpatikus nekik, akkor pedig nem tudsz mit tenni.
2013. jún. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
biztos, hogy azt lapozgatták??? azért van kódod az emelt írásbelin, hogy ők ne tudják! emiatt szólnod kéne valakinek..
2013. jún. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy az a tiéd volt? (meg persze egyáltalán, hogy érettségis feladatfüzet volt?:D). Meg amúgy is, azon a neved sincs rajta, csak egy kód. A kód-név párosítást nem ismerhetik.
2013. jún. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem a javítótanárok ráírták a nevem... :) szóval nem igaz, hogy csak a kód van rajta.
2013. jún. 9. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
javítótanárok írták rá a neved??? de hát ők nem is tudhatják... mert az érthető, hogy amikor megtekintés van (4-én), akkor már rajta van egy "plusz" matrica, a kódon kívül a neveddel, hogy te meg a sulid tudjátok, hogy az a tiéd, de szerintem ezt a javítótanárok egyáltalán nem tudhatják...
2013. jún. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jó, lehet nem a javítótanár, de mikor mentem Tollal volt odaírva a pontozós táblázathoz
2013. jún. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!