Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges-e szakközépiskolát...

Lehetséges-e szakközépiskolát váltani 11. ben úgy hogy a másik suliban is 11. osztályos legyek?

Figyelt kérdés
Szval az a helyzet hogy most 11.osztályos vagyok jövőre érettségizem, majd szakma. A szakma amit kapok az alap gépészeti ismeretek, azaz mindenfajta gépészeti munkához lesz alap ismeretem. Esztergálás fém megmunkálás lánghegesztés fém alapismeretek.. A suli elfogadható a tanárok normálisak 1,2 kivétel.. De az osztály az borzalmas beképzelt nagyképű kis nyomorék sägfejek.. (elnézést a kifejezésért de nem illeti őket más)Ofővel nincs bajom szólok neki az osztály miatt de nem tesz semmit.. Én magam sem tudok mit csinálni mert egész nap velük vagyok.. van 1,2 normális de hát elmegyek a teremvégébe a normálisakkal, de a bunkók követnek mint légy a sz.. És ezért akarok sulit váltani....
2014. okt. 16. 12:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát egy nagyon jó szakmád lesz.. Ugyanolyan szakközépiskola van? másikra nem lenne most célszerű és nem is lehetne. Az ofő is jó, tanárok is. Valamennyire tedd túl magad az osztálytársaidon, akik bunkók, és "menekülj" a tanulásba.
2014. okt. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!