Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon ciki lesz...

Szerintetek nagyon ciki lesz megbukni emelt szintű szóbelin?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy az írásbelimet nagyon elrontottam, (nem kerülök be a kiválasztott helyekre) ezért én már le is mondtam arról, hogy elmenjek szóbelire, de a szüleim kényszerítenek. El fogok menni, de csak a szóbeli előtti nap fogok rá készülni, hátha mégis össze tudok szedni valahogy pár pontot, de kétlem, hogy ki tudnék nyögni bármit is. Mivel másnap lesz egy másik tárgyból szintén emelt szóbelim, ezért inkább arra tanulok, mert az fontosabb, ezért nem akarok időt pazarolni erre a tárgyra.
2015. jún. 5. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmész, akkor elcseszed az egészet, mert lesz egy papírod a bukásról. Ha nem szóbelizel le, akkor olyan, mint ha le se tetted volna az érettségit. Meg kéne beszélni a szüleiddel, mert ez így nagyon nem lesz jó.
2015. jún. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jól tippelek, hogy kémia? :D

Az évfolyamtáraim közül kb. 15-en érettségiztek emelt szinten kémiából, és nem túlzok, egyikük sem(!) fog elmenni szóbelizni, annyira borzasztó lett mindenkinek. Döbbenet. :/

Én sem ajánlom, hogy elmenj... Egyrészt következő körben akkor elvileg ingyenes lesz újraraknod (illetve azt mondják), és nem is húzza le az érettségi átlagod.

2015. jún. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem, biológia. Sajnos kötelező elmennem, mert a szüleimnek az a jelszava, hogyha egyszer valamit elkezdek, akkor azt fejezzem is be... -.-" Irigylem azokat, akik maguk hozhatnak döntéseket.

Nem tudom, hogy fogom túlélni ezt a megaláztatást, főleg, hogy másnap ismét megyek szóbelizni, de ott már tényleg tétje van a dolognak.

2015. jún. 5. 15:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Juj, hát igen... A biosz is húzós volt. Jól kirostálják a potenciális orvosokat. :(

Két ismerősöm volt már emelt biosz szóbelin, az egyik a szénhidrátokat kapta, a másik a véralvadást. Gondolom, ez nem segít sokat, de szidták rendesen, hogy nagyon kémiás volt... Tehát ha abban jó vagy, az segíthet, és az ilyen kis gonosz, elbújós anyagokat nézd át.

Sok sikert! :)

2015. jún. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De az 5 tárgyad meglesz anélkül is? Vagy már van érettségi bizonyítványod?
2015. jún. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!