Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az osztálytársaim mindig...

Az osztálytársaim mindig bántanak hogy nem nézem a valóságshow műsorokat nem tudom ki kicsoda (eleve tv-t sem igazán) inkább olvasok, tanulok. Szerintük ez ciki, és kinéznek emiatt. Jogos?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 3. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

osztálytársaid nyomoroncok, akik alkalmatlanak az életre

majd pofára esnek amikor ők kukások lesznek, te meg normális életet fogsz élni.

2015. ápr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de a kukásokat sem kellene bántani az is munka, valakinek azt is meg kell csinálni.
2015. ápr. 3. 10:19
 3/10 anonim ***** válasza:
jó tudom csak egy példa volt de gondolom érted hogy mit akartam ezzel mondani xd
2015. ápr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De mivel én lógok ki a sorból, nem velem van a gond? De ha nem érdekel egy dolog (jelen esetben a tv műsorok) hogyan tudnám ráerőltetni magam?
2015. ápr. 3. 10:20
 5/10 anonim ***** válasza:

ne erőltesd.. nem normális, aki ilyen szutyok reality show-kat néz.. és sajnos sok a nemnormális ember

hányadik osztályos vagy?

2015. ápr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hetedikes
2015. ápr. 3. 10:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Szard le őket magasról! A sok hülye vevő erre a sok mocsokra ami a tv-ben megy, legalább te nem vagy ilyen!
2015. ápr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk az a cink aki nézi. Általánosban tipikus ez a nem azt csinálod amit mi akkor szar vagy. Túl kell tenni magad rajta. Rájössz, hogy az egyediség sokkal kifizetődőbb. Ők is ráfognak erre jönni nyugi. Van pár ismerősöm aki ilyen volt általánosban azóta okosodott és nagyon jóban vagyunk.

A lényeg, hogy ne hagyd hogy befolyásoljanak. Mondogasd nekik, hogy az a cink, hogy ők egyáltalán tudják miről van szó. Amúgy egy hatásos tipp a humor. Azzal bárki fölé tudsz emelkedni, bevágódni pár embernek. Bár a hozzászólásodból nekem a túlságosan komolyság jön le.

2015. ápr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megpróbálok bunkóbb lenni, elkezdtem nézni az éden hotelt, nem is annyira rossz... bár lehetne benne több szex.
2015. ápr. 5. 14:17
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Elvesztettünk egy újabb értelmes embert. Egy perc néma csenddel adózzunk neki.
2015. ápr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!