Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták, voltatok már...

Egyetemisták, voltatok már valaha ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Most vagyok másodéves a jogon. Idáig elég jól teljesítettem (3,5-4,5 között volt mindig a kreditindexem), de ez a mostani vizsgaidőszakom valami szörnyű. Az első vizsgám egy könnyűnek ígérkező szóbeli volt, de kifogtam a legpocsékabb vizsgáztatót, aki addig kérdezgetett, míg nem tudtam valamit, hogy kivághasson. Emiatt borult az egész megtervezett vizsgaidőszak. Egy szóbeli vizsgát már nem is tudok megcsinálni, mert elfogytak az időpontok, ezenkívül még három írásbeli vizsgám van. De a kudarc, meg a rengeteg tanulás valahogy minden erőt kivettek belőlem.

Egyszerűen úgy érzem, hogy idegileg teljesen kimerültem, csak ülök a könyv felett mindennap, reggeltől estig, mert annyi a tanulnivaló még mindig. Egyszerűen már sírhatnékom van az egésztől. Tudom, hogy ezt akarom csinálni, szeretem is azt, amit tanulok, de most úgy érzem nagyon kellene egy kis pihi. Veletek volt már ilyen? Volt már, hogy titeket is ennyire kiborított a vizsgaidőszak?


2015. jún. 15. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Volt, és van is. Engem pont ma vágtak ki ugyanígy. Kitartás, már nincs sok hátra!
2015. jún. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, neked is kitartást kívánok! :)
2015. jún. 15. 20:06
 3/3 anonim ***** válasza:
ismerős, de nekem jelenleg nem is voltak írásbeli vizsgáim, csak szóbeli. nagyon megerőltető, nehéz magadon erőt venni, mikor már ilyen meleg van és pihenni szeretnél. én is elcsúsztam a tervezettől sajnos. de most még jól birom. a téli vizsgaidőszakban szörnyen jött ki, akkor utolsó héten minden nap sírtam olyan feszült voltam már. de végül minden meglett. remélem ezt a vizsgaidőszakot is így zárom végül. neked is sok sok kitartást kívánok! :)
2015. jún. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!