Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehetseges, hogy mióta nem...

Lehetseges, hogy mióta nem cigizek, félek egyedül?

Figyelt kérdés
3 hete már nem cigiztem. Nem is akarok többet soha. Régóta le akartam szokni, de eddig nem tudtam magam rávenni. Most kiderült egy ismerősömről, hogy rákos, ez akkora löketet adott, hogy azóta a cigi füstjét felfordul a gyomrom. Lehet, hogy mióta nem cigizek, azóta félek egyedül? Régen mimdig, mikor egyedül voltam, sokat cigiztem, most nem.. És azóta utálok magamban lenni. Mi erre a megoldás? (Azok kívűl, hogy megint cigizzek:))

2015. márc. 8. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld felidézni, hogy miként szoktál rá. Elképzelhető, hogy Te a társaság miatt kezdtél el dohányozni, mert úgy érezted, hogy akkor oda tartozol és nem vagy kirekesztett. Aztán nem tisztázott oksági összefüggésben (mélylélektani analízis nélkül) társaság hiányában is komfortosabban érezted magad, ha rágyújtasz. Most ez elmaradt és indokolatlan félelem formájában tör felszínre a kiegyensúlyozatlanság. Csak ne szokj vissza. Ismert meg önmagad, ahogy a régi görög bölcsek hirdették.
2015. márc. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Otthon sok embert láttam cigizni, én is kipróbáltam, tetszett, rászoktam.
2015. márc. 8. 19:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem füveset kellett volna szívni.
2015. márc. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem volt füves :)
2015. márc. 9. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!