Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy illeszkedjek be? Miket...

Hogy illeszkedjek be? Miket mondjak? HELP :S

Figyelt kérdés
Idén megyek középsuliba, és nem ismerek onnan senkit.. hogy ismerkedjek meg az osztálytársaimmal? és mit mondjak bemutatkozásnál??
2010. márc. 1. 16:20
 1/3 anonim válasza:
Huh én is most megyek :D Csak én általánosban is egyszer cseréltem osztályt :S Na a lényeg, hogy önmagad legyél. Ne akarj másnak tünni mert akkor lehet hogy nem fogod jól érezni magad a "barátaid" társaságában. Ne legyél félénk se csak egyszerűen, mintha már sok ideje ismernéd őket :D
2010. márc. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

fúú, énis nagyon izgultam előtte:D

neten keresgéltem,hátha találok 1-2 oszitársat:) aztán találtam is 3at,szoval már volt ismerősöm,így nem izgultam annyira.aznap reggel megismertem még 1 másik lányt,másnap még2őt, szoval máris voltak "barátaim":)

utánna persze a többiekkel is nagyon jóba lettem:)

2010. márc. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a kérdéseket :D írjatok még léccii
2010. márc. 2. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!